Aktorzy tez maja kredyty

Znana w całej Polsce aktorka serialowa oraz filmowa (niestety o wiele częściej serialowa, gdyż do kin chodzi mało osób. Lepiej jest korzystać z usług telewizji publicznej, gdzie nie płaci się abonamentu, a popcorn można sobie zrobić w garnku i zapłacić dziesięć złotych mniej niż przed kinem w centrum handlowym) zaciągnęła kredyty w Zielonej Górze. Sądziła, że ujdzie jej to płazem. Dostanie kolejną role w filmie o bogatym architekcie i jego pracownicy, gdzie zagra główną rolę, a potem spłaci wszelkie wierzytelności. Niestety kredyty w Zielonej Górze nie okazały się być tak dobrym rozwiązaniem jak wcześniej myślała… Wstrętny dziennikarz wszedł za nią w przebraniu do banku, co zaskutkowało niezbyt korzystnym zdjęciem oraz artykułem w gazecie codziennej następnego dnia. Kiedy zobaczyła siebie wychodzącą z placówki w Zielonej Górze omal nie zemdlała. Chciała spalić gazetę w kominku, żeby jej życiowy partner nie dowiedział się, że zaciągnęła kredyty w Zielonej Górze bez jego wiedzy. Pech chciał, że było lato i rozpalanie kominka w trzydziesto stopniowym upale wyglądało dziwnie. Niestety i tak nie mogła ukryć tego przed nim, bo cała Polska huczała od plotek. Najgorsza draka była dopiero przed nią…Kryzys ekonomiczny dotknął prawie wszelkiej dziedziny gospodarki. Nie ominęło to także banków, jakie aktualnie bardzo nie przychylnie udzielają dużych pożyczek gotówkowych. Jeśli ktoś nie ma statecznej roboty i nie pracuje dłuższy czas w zakładzie nie ma dykcji o otrzymaniu wierzytelności.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>