Gniew to nie agresja

Gniew występuje, kiedy nasze cele zostają pokrzyżowane. Nie można tego utożsamiać z agresją. Obniżenie nastroju to przygnębienie. Doskonale znają to uczucie osoby, które wzięły kredyty w Otwocku. Chyba nie muszę pisać dlaczego tak się dzieje… Już sama nazwa ,,kredyty w Otwocku” mówi za siebie… Nikt nie pragnie być zadłużonym, chyba że jest masochistą. Takie osoby zawsze znajdą sposób na sprawianie sobie bólu, który ma dwa zasadnicze aspekty: spostrzeganie oraz reakcję. Jednak pozostawmy na boku temat nieprzyjemnego bólu… Tak samo kredyty w Otwocku nie są najlepszym punktem wyjścia do dyskusji, która ma rozpocząć miły wieczór. Lepiej popisać o kwiatkach na parapecie, pięknym Księżycu na granatowym niebie, a także o wymarzonej przyszłości, która ma stać się rzeczywistością. Większość z nas woli czytać o takich rzeczach. Czasami w grę wchodzi także miłość, jednak jedynie ta szczęśliwa i spełniona. Niestety wzorów w okolicy nie ma wielu. Wystarczy sobie zadać pytanie ,,dlaczego właśnie tak się dzieje”, a potem sobie na nie odpowiedzieć. Z pewnością nie będzie łatwo. Na najprostsze pytanie nigdy nie można odnaleźć klarownej odpowiedzi, chociaż nic na to nie wskazuje. Zdobyć dług w teraźniejszych czasach nie jest swobodnie, zwłaszcza, że instytucje finansowe po dobie kryzysu bardzo niechętnie użyczają nam obecnie długów na większe sumy gotówki. Obecnie kredyty w obcej dewizie nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem i wzięciem jak miało to miejsce kilka lat wcześniej.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>