Kazdy ma kredyt

Nie ma osoby, ani rodziny, która by na swoim koncie nie miała zaciągniętego kredytu. Czasy są ciężkie, jeśli chodzi o sferę finansową. Do tego doszedł jeszcze kryzys gospodarczy, który swoim zasięgiem objął cały świat, a do tego jeszcze Polskę. Rzeczywistość finansowa jest zatrważająca. Nie ma takiej osoby, która nie mogła by się obejść bez kredytu. Jest to bardzo straszne. Kredyty gotówkowe brane są codziennie. Codziennie do banków zgłasza się po kilkaset osób dziennie aby zaciągnąć kredyty gotówkowe. Kredyty gotówkowe stanowią plagę i mimo, że wzrosły bardzo koszty kredytowania w stosunku, co do lat ubiegłych, to wciąż liczba biorących kredyt nie maleje, a nawet rośnie. Jest to bardzo niekorzystne, że ludzie biorą tyle zobowiązań na siebie. Ale co ich do tego kieruje? Oczywiście zła kondycja finansowa. Chcieliby mieć swoje mieszkanie, swoje auto, pojechać na wycieczkę czy inne drobniejsze rzeczy, a na wszystko potrzeba pieniążków. Pozostaje nic innego jak współczuć ludziom, którzy biorą kredyt i będą go musieli spłacać przez na przykład trzydzieści lat. Debety na rynku pomimo atrakcyjnych promocji, dalej są nader drogie w spłaceniu. A ich uzyskanie nie jest dość takie proste, gdyż aktualnie by dostać debet musimy mieć stosownie wysokie zarobki oraz przychody i być młodym.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>